- Ayla ile 3 gün önceden başlayan döl muhabbeti yüzünden barışmıştık. Ve beni yurduna davet etmişti. Pazar öğleden sonra onun odasına gittiğimde uyuz oda arkadaşı yine oradaydı ve kendisine dışarı çıkalım dedim. Dışarı çıktığımızda biraz dolaştık ve bana geçenki gibi hala sertmisin , ihtiyacın var mı rahatlamaya diye sordu ve bende benimle çekinmeden konuşmasından dolayı ona ELBETTE , SANA HER DOKUNDUĞUMDA SERTLEŞİYORUM AŞKIM dedim ve bana O ZAMAN SANA GİDELİM dedi ve bende ona OLMAZ AHMET DERS ÇALIŞACAKTI, HOTELE GİDELİM dedim ve ayla bana tip tip bakarak kabul etmişti.

- Bir kural vardı, hotele attığın kız senin karın bile olsa artık orospu olmuştur. Ama bunu belliki ayla bilmiyordu ve bana sadece sakso yapacağını düşünüyordu, ama benim niyetim bu sefer onu sikmekti.

- Hotelde hemen 1 oda aldık ve parasını peşin ödedim. Ardından odaya geçtik ve biraz öpüştükten sonra ayla koltukta uzanarak bana gel gel işareti yapıyorduAylanın bu daveti üzerine bende pantolonumu indirdim ve üstümüde çıkartarak yarrağımı ona uzattım ve bana bakarak CİDDEN SERT GÖRÜNÜYOR AŞKIM dedi ve kendisi üstündeki tişörtünü çıkarıp sütyeni ile kaldı.
- Ve bende ona bakarak DOKUNDUĞUMDAN DAHA GÜZEL DURUYORLAR MEMELERİN dedim ve yarrağımı yalamaya başladı


Memeleri çok büyük değildi zaten aylanın ama onu yarıçıplak görmek ve aynı anda yarrağımı ağzına vermek beni epey tahrik etmişti.
Bir ara bana NEDEN ÜSTÜNÜ ÇIKARDIN Kİ diye sordu ve bende ona SENİ TAHRİK ETMEK İSTEDİM, BELKİ DAHA İLERİ GİDEBİLİRİZ dedim ve ayla bana bakarak YOOO DAHA İLERİSİ İÇİN BENCE ZAMAN VAR dedi ve yarrağımı deliler gibi emmeye başladı.


Daha var sözü ile başka zamanımı kast etmişti yoksa biraz daha yalıyayım mı diye istekte mi bulunmuştu anlıyamamıştım. Ama iyice yalaması hızlandı ve ilk hareketi kendim yapmam gerekir diye düşündüm ve onu omuzlarından tutarak havaya kaldırdım ve dudaklarından öpmeye başladım. O esnada ayla yarrağımı teki eliyle tutmuş bırakmak istemiyordu ve bende hızlı bir biçimde onun arkasına geçtim ve kaya gibi olmuş yarrağımı kot pantolonunun üstünden kalçalarına bastırdım. Ayla bana DAYANAMIYORUM AŞKIM ZORLAMA BENİ NE OLURSUN, VER AĞZIMLA BOŞALTAYIM BİTİREYİM SENİ diyordu ve bende ona AŞKIM ZORLAMIYORUM SENİ, AMA HADİ NE OLURSUN SEN BENİ ÇIPLAK GÖRDÜN BENDE GÖREYİM HA OLURMU, BENDE YALIYAYIM dedim ve kabul etmediğini başını sallamasından anlamıştım.
- Ama ben kalçalarına sikimi feci bastırıyordum ve onu koltuğa uzattım ve o şekilde öpmeye devam ettim.

-Aynı anda bacaklarını da araladım ve kotunun üzerinden sanki amını sikermiş gibi amını zorluyordu ve aylanın da hoşuna gidince onu dömeltmek istedim ve zar zor ikna ettim ve dömelmiş karşımda duruyordu ve o yuvarlak kalçaları beni deliye döndürmeye yetmişlerdi. Onun pantolonunu indirmek istediğimi ona söyledim ve bana nazlanarak olmaz desede azdığından dolayı ikna rahat olmuştu ve zaten sütyeni ile durur iken bir anda kilodu ile kalmış bir biçimde onu dömelltim.

Ona kalçalarının ne kadar güzel ve seksi olduğunu söyleyerek iltifatlarda bulunuyordum ve poposunu öpüyordum. İstemiyorum demiyordu ama kalçasını oynatıyordu ve bu beni daha da azdırıyordu.

Benim sikim iyiden iyiye kaya gibi olmuştu ve ona sormadan kilodunu indirdim ve ağzımı amcığına dayadım. Filmlerden çok izlemiştim ama daha önce bir kızı bu kadar çıplak canlı olarak görmemiştim. Deli gibi yalıyordum. Başta kaçmak istedi ama ben iki bacağından da tutunca kaçmadı ve kendisini dilime bıraktı. Zaten istemeyen kız neden bu ana kadar gelirdi ki.

Ama hem garip hemde hoşuma gitmeyen manzaraydı bu.Sevdiğim kız resmen kendisini bana hotel odasında yalatıyordu ve amcığı hiç bakire amcığına benzemiyordu. Bakire amcığında dış dudaklar denilen kısım dışarıda olmazdı bu denli ama aylanınkiler sanki dün sikilmişçesine hem kırmızı hemde yumuşaltılar...Ayla bana arada bir yeter başka zaman devam ederiz diyordu ama ben onu dinlemeyince kaçmaya da çalışmıyordu dilimden.
Bakire kızın amcığı kapalı olması gerekiyordu ve bende hızlı bir hareketle 2 parmağımı birden amcığına sokmaya başladım. Ayla bir anda ilkilmişti ve bana dikkatli ol bozacaksın beni dedi ve bende parmaklarmı çıkardım ve kendim amcığına yakşalarak sikimi tam yerleştirecek iken bana DUR NE YAPIYORSUN SEN demeye başladıVe bende ona AŞKIM MERAKLANMA SADECE SÜRTECEĞİM VE BELİNE BOŞALMAK İSTİYORUM OLUR MU BEBEĞİM dedim ve ayla yandan bakarak SAKINA SOKMA TAMAM MI BEBEĞİM SADECE SÜRT dedi. Ama aklım zaten karışmıştı ve sadece sürtmeyle ne kafam rahatlıyacaktı nede sikim rahatlıyacaktı.

Bir anda hızlıca sikimi soktum ve yarısına kadar girdiğinde ayla bir anda inlemişti.


Ayla bir anda kurtulmak istedi ama ben beline sıkıca sarılmıştım ve bir iki defa vurduktan sonra ayla bana AŞKIM NE OLURSUN ÇIK diye bağırdı ve bende çıkmak zorunda kaldım.
-
Ayla bana kızgın bir biçimde üstünü giydi ve hiçbirşey demeden hotel odasından çıktı gitti.

Bakire idi ve bende hiç acımadan ona sokmuştum. AMa bir gariplik vardı ne sikimde ne de başka bir yerde kan vardı. Ve amcığı öyle rahat ve geniş gibiydiki, artık iyice anlamıştım ki beni kandırıyordu ve türkiyede belliki sikişgendi ve burada namusluyu oynamak istiyordu , ama kim bilir belkide oradan kaççmak için buraya gelmişti. Ama kısa sürede dayanamadı tabi benimle sevgili oldu ve ah aptal kafam beni kandırarak kızlığını bana aldırdı. Aslında onu seviyorum ve hem yanında gezdirilecek hemde yatakta sikilecek iyi bir kızdı. Bende aptalı oynamaya karar verdim.